Arkana Yaslan Rahatla Biz Hep Yanınızdayız

İşlerinizi kolaylaştırmak ve size zaman kazandırmak için buradayız. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve uzmanlığımızla, sizin için tüm yükü omuzlarımıza alıyoruz.

klavye kahve seffaf

Web & Yazılım Geliştirme Prensiplerimiz

E-ticaret sitelerinden, KOBİ’lere ve yeni kurulan web sitelerine kadar geniş bir yelpazede teknik ortaklıklar kurar. Bu ortaklıklar arasında aylık 2 milyondan fazla sayfa görüntülemesi olan siteler de bulunur

Ölçekleme

Sağlam kod, yazılımın büyüme ve ölçeklenme ihtiyaçlarına uyum sağlamasını kolaylaştırır. Kod tabanının modüler ve esnek olması, yeni özelliklerin eklenmesini ve mevcut sistemin genişletilmesini daha sorunsuz hale getiririz.

Performans

İşlerimizin en yüksek performansla çalışması için gereklilikleri yerine getiririz. Uzman ekibimiz, sektördeki en iyi web sitelerini ve en son teknolojileri kullanarak sitenizi en iyi şekilde optimize eder ve hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

Güvenlik

Güvenlik, bizim için en üst önceliktir.  Kimlik doğrulama,  güvenlik duvarları ve saldırı önleme sistemleri, süreki güncellemeler ile güvenlik seviyesi en üstte tutarız.

Kararlılık

Sağlam web yazılımları, yüksek trafik ve yoğun kullanım durumlarında dahi kararlılık gösterir. Çökmeleri önlemek için ölçeklenebilirlik, yük dengeleme ve yedekleme gibi teknikler kullanılırız.

Yazılım Geliştirme İçin Kullandığımız Teknolojiler

Web yazılımı ve dijital çözümler sunmak için güncel ve etkili araçların en iyi şekilde, uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi gerekmektedir

Framework ve Yazılım Dilleri

Dijital Pazarlama Prensiplerimiz

Doğru hedef kitleye odaklanarak, bütçenizi etkin bir şekilde yöneterek, başarıyı ölçerek, operasyonel süreçleri optimize ederek ve sürekli iyileştirme yaparak sizi dijital dünyada bir adım öne taşıyoruz

Hedefleme

Dijital pazarlama stratejilerimizde hedef kitleyi belirlemek, segmentasyon yapmak ve doğru kanallarda ulaşmak için detaylı hedefleme teknikleri kullanıyoruz.

Operasyon

Dijital pazarlama faaliyetlerimizi yürütürken, planlı ve organize bir şekilde hareket ediyoruz. Kampanya yönetimi, içerik oluşturma, reklam yayınlama gibi operasyonel süreçleri etkin bir şekilde yönetiyoruz.

Bütçeleme

Bütçe yönetimi, her bir kanal ve pazarlama aktivitesi için etkili bir şekilde bütçe tahsisi yaparak en iyi sonuçları elde etmek için stratejik bir yaklaşımı gerektirir.

Optimizasyon

Sürekli olarak kampanyalarımızı ve stratejilerimizi gözden geçiriyor, verileri analiz ediyor ve iyileştirmeler yaparak performansı optimize ediyoruz. A/B testleri, segmentasyon ve kişiselleştirme gibi tekniklerle daha etkili sonuçlar elde ediyoruz.

Ölçümleme

Dijital pazarlama çalışmalarımızın etkinliğini ve geri dönüşünü ölçmek için analitik ve takip araçlarını kullanıyoruz. Bu sayede performansı değerlendiriyor ve stratejik kararlar alıyoruz.

Dijital Pazarlama İçin Kullandığımız Teknolojiler

Dijital pazarlama stratejilerinizi daha etkili bir şekilde yönetmek ve sonuçlarınızı maksimize etmek için kullanırız. Her biri farklı fonksiyonlara sahip olan bu araçlar, işletmenizin dijital pazarlama performansını artırmanıza yardımcı olur. 

İçerik Üretimi & Pazarlama Yazılımları

Nasıl Çalışıyoruz Süreç Nasıl İşliyor

Müşterilerimizle tanışarak iş ihtiyaçlarını anlıyor ve bütün süreci beraber yönetecek güçlü bir iletişim ağı ve takım oluşturuyoruz.

Birbirimizi Anlayalım, Anlatalım

Tanışalım

Başlamadan Önce Bir Yol Haritamız Olsun

Analiz Et & Planla

Tasarlayalım, Kodlayalım, Planları Hayata Geçirelim

Geliştirelim

Organik ve Ücretli Ağlardan Kitle Edinelim

Dijital Pazarlama

GurmeSoft

Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmek ve operasyonlarını daha verimli hale getiriyor, dijital pazarlama süreçleri ile büyümelerine destek oluyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, yenilikçi teknolojileri kullanma becerimiz ve sektöre özgü uzmanlığımızla işletmelerinin büyümesine ve başarısına katkıda bulunuyor.

Hızlı Erişim

Kurumsal

© 2024 · GurmeSoft · Bursa Dijital Ajans