Dijimad Nasıl Doğdu?

dijimad nasil dogdu3

Dijimad Nasıl Doğdu?

Çoğu firmada aynı şeyi görürüz. Ya yazılım üzerinedir, ya tasarım konusunda çok iddialıdır. Yazılım üzerine olan firmalar, genellikle piyasada var olan ve kolaya kaçabilecekleri ihtiyaçları karşılar. Tasarım firmaları ise yine aynı şekilde, yalnızca tasarıma yöneldiğinden, yazılım konusunda tecrübesizdir ve dışarıdan destek almak durumunda kalır. Böylelikle her iki sektörde de yüksek maliyetler ortaya çıkar.

Bu yola “GurmeSoft” olarak, yalnızca birkaç kişiden oluşan ekibimizle hep daha ileriyi hedefleyerek çıktık ve asla “Kimse yapamamış, yapmamış. Biz neden kendimizi zora sokalım? Yapalım, geçelim işte biz de. “ gibi görüşlerle hareket etmedik. Genç, dinamik, yaptığı işten keyif alan ve çalışmayı seven ekibimiz ile yapılmayanı yapmaya odaklandık. İmkansız değildi. Kimse yapmamıştı, ama olsundu. Biz ilk olacaktık ve olduk da.

Bugün GurmeSoft markamıza ait alt firmamız olan GurmeWoo’da; kişiye ve kuruma özel tüm ihtiyaçları karşılayarak, müşterilerimizin tüm taleplerine istisnasız cevap vererek, yeri geldiğinde oturup hep beraber üreterek, yepyeni çözümler sunuyor ve ürünler ortaya çıkarıyoruz. Bunun yanı sıra, giderek büyüyen kadromuzla; müşterilerimizin yalnızca yazılım değil, tasarım ve dijital pazarlama ihtiyaçlarını da karşılamaya yine GurmeWoo çatısı altında başladık. Çünkü biliyorduk ki; iyi bir yazılım, kullanıcı odaklı olmalı ve iyi tasarlanmalıdır. Ve yine biliyorduk ki; iyi bir tasarımın reelde çalışması, ancak iyi bir yazılımla sağlanabilir. Tüm bunlar olurken hep, yalnızca “yazılım firması” olduğumuz algısıyla karşılaşıyorduk. Bu yönümüzü müşterilerimize yeterince aktaramıyorduk. Ve işte o zaman, ilk kez “bir Dijital Ajans kurmalıyız” fikrimiz ortaya çıktı. GurmeWoo’nun partner firması olacak bir ajansın hayaliyle yanıp tutuşmaya başladık.

Hangi hizmetleri veririz’den, hangi mecralarda oluruz’a kadar aylar süren toplantı ve çalışmalar sonunda “Dijimad” doğdu. İsim arayışlarımızda birbirimize hep şunu söyledik; “Çılgınca bir işe kalkışıyoruz. Bizde her şey var diyoruz.” Bu da bize dijital’in yanında ”mad”i getirdi. İsmimizi bu doğrultuda seçmiş olduk.

Biz, çılgınız. Diğer ajanslara benzemeyiz. Eminiz ki projelerinizde; işinizi en az kendi işimiz kadar sahiplendiğimizi ve bundan duyduğumuz heyecanı gördüğünüzde, -muhtemelen bu tutuma alışık olmadığınızdan- epey şaşıracaksınız.

Sizi iyi anlamda şaşırtmak için buradayız.


Bir yanıt yazın

GurmeSoft

Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmek ve operasyonlarını daha verimli hale getiriyor, dijital pazarlama süreçleri ile büyümelerine destek oluyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, yenilikçi teknolojileri kullanma becerimiz ve sektöre özgü uzmanlığımızla işletmelerinin büyümesine ve başarısına katkıda bulunuyor.

Hızlı Erişim

Kurumsal

© 2024 · GurmeSoft · Bursa Dijital Ajans